POYD, Letoonia Golf Resort’te bir araya geldi

POYD, Letoonia Golf Resort’te bir araya geldi.
Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD) Mayıs ayı geleneksel öğle yemeği Antalya-Belek’te yer alan Letoonia Golf Resort’te yapıldı.
Poyd’un bu ay ki konuşmacıları; Eczacıbaşı Profesyonel’den Gökçe Yılmaz ve Biyomühendis Hüseyin Çağlar İnce idi.

“Tüm Pazarlarda Artıdayız”
Toplantının açılış konuşmasını POYD Başkanı Ülkay Atmaca gerçekleştirdi. Açıklanan Nisan ayı istatistiklerinin değerlendirmesini yaptı. Atmaca, bütün pazarlarda artıda olduklarını belirtti. Atmaca: “, İran ve İsrail dışındaki bütün pazarlarda artış var. Bu artışın yüksek sezon dışındaki aylarda gerçekleşmesi büyük bir başarı olmuştur. Ancak rehavete kapılmamalıyız. Türk turizmini çeşitlendirelim ve kaliteli hizmetimizden ödün vermeyelim.” dedi.

Hijyen ve Doğa Konuşuldu
Yemeğin açılış konuşmasının ardından Eczacıbaşı Profesyonel’den Gökçe Yılmaz; oteller için yapılan hijyen araştırması hakkında konuklara sunum yaptı. Diğer konuşacı konuk ise Biyomühendis Hüseyin Çağlar İnce de doğa ve turizm üzerine profesyonel otel yöneticilerini bilgilendirdi.

Yeni üyeler eklendi ve plaketler verildi

POYD’un buluşmasında yeni üyeler Metin Özer ve Emre Emekli’ye üyelik belgeleri verildi.
POYD Başkanı Ülkay Atmaca, yemeğe ev sahipliği yapan Letoonia Hotels Genel Müdürü Bozkurt Atilla’ya teşekkür plaketi takdim etti.

POYD Başkanı Ülkay Atmaca: “ Tüm Pazarlarda Yüzde 8 Artış Var”

POYD’un 2019 ilk toplantısı Delphin İmperial Lara’da gerçekleşti. Açılış konuşmasını Başkan Ülkay Atmaca yaptı. Başkan Ülkay Atmaca’nın konuşmasının ardından katılımcılara Protel Bilgisayar A.Ş’nin Satış Direktörü Fatih Temel bir sunum gerçekleştirdi. Toplantının devamında Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Üyesi Nilay Akbaş Tarakçı ve İŞKUR Antalya İl Müdürlüğü Şube Müdürü Neva Akçayır da yaptıkları çalışmalar hakkında bilgilendirdi